13 вересня у Боб"ятинському НВК відбувся конкурс "Квітковий вернісаж". У ньому були представлені композиції з квітів, овочів та фруктів, які підготували учні 2 - 9 класів. Переможців конкурсу буде нагороджено грамотами. Бажаємо нашим учням ще більше креативності у майбутньому!

Переглядів: 310 | Додав: Олічкка | Дата: 18.09.2018 | Коментарі (0)

3 вересня у Боб'ятинському НВК відбулася урочиста лінійка. Учні-ведучі розповідали вірші, вітали першокласників учні 9 класу. Також всіх учнів школи привітали з новим навчальним роком о. Петро та голова сільради Мельничук Р. І. Першачки розповіли вірші і під звуки першого дзвоника закінчилася урочиста лінійка.

Переглядів: 324 | Додав: Олічкка | Дата: 18.09.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки. Учні Боб'ятинського НВК теж взяли участь у цій акції. Учні і вчителі одягнули вишиванки, а також був проведений флешмоб під українську пісню. Підготувала флешмоб Марія Стефанишин.

Переглядів: 328 | Додав: Олічкка | Дата: 31.07.2018 | Коментарі (0)

11 травня у Боб"ятинському НВК відбувся виховний захід "Мамо рідна, хай святиться твоє ім"я". У ньому взяли участь учні 2 класу. Діти декламували вірші про маму, бабусю, розказували прислів" я та співали пісні. Учениця Крук Аліна вручила мамам хліб - сіль на вишитому рушнику.Були проведені конкурси для мам і бабусь "Впізнай свою дитину" та "Годувальники". Учасники конкурсів були нагороджені призами. Другокласники подарували мамам і бабусям листівки та гілочки бузку, які виготовили власноруч.
На завершення свята учні спільно з мамою Крук Х.З. виконали пісню "Найкращі", а мама Семенюк Г.В. прочитала молитву матері за дітей.
Організувала та провела виховний захід вчитель Трохимчук Л.А.

Переглядів: 326 | Додав: Олічкка | Дата: 31.07.2018 | Коментарі (0)

4 травня у школі відбувся виховний захід "Прощавай, Букварику!" Першокласники декламували вірші про школу, співали пісні. У заході також взяли участь учні 2 та 3 класів. Діти розіграли сценку "Загублені літери".
Класний керівник Стефанишин М.О. висловила слова вдячності батькам за виховання дітей та побажала першокласникам успіхів у подальшому навчанні.
На завершення свята учні 1 класу привітали своїх мам та бабусь з прийдешнім Днем матері, а також подарували гілочки бузку, які виготовили власноруч.
Організувала та провела виховний захід класний керівник Стефанишин М.О.

Переглядів: 433 | Додав: Олічкка | Дата: 31.07.2018 | Коментарі (0)

19 квітня учні Боб'ятинського НВК Васів Любомир, Назар Ірина та Бєдний Роман брали участь у змаганнях з тенісу. Васів Любомир був нагороджений грамотою за зайняте 2 місце у грі,  а також було нагороджено грамотою Назар Ірину  за зайняте 2 місце.

Переглядів: 307 | Додав: Олічкка | Дата: 01.06.2018 | Коментарі (0)

У середу 18 квітня у Боб'ятинському НВК було організовано перегляд фільму "Кіборги" для учнів 9 класу. Учні переглянули фільм, поділилися власними враженнями від побаченого.

Переглядів: 295 | Додав: Олічкка | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

12 квітня у Боб"ятинському НВК відбувся виховний захід "Світле Христове Воскресіння". У ньому взяли участь учні 2, 4 та 5 класів. Ведучі розповіли легенди про писанки та крашанки, а діти - прикмети пов"язані з Великоднем. Школярі також декламували вірші про Пасху. Учні 2 та 4 класів розіграли сценку "Великодній кошик". На святі діти виконали пісні групи "Нотки" про Бога, а також пісні про Великдень. Учасники заходу почастували всіх присутніх пасками. На завершення свята учениця 2 класу Крук Аліна та учениця 4 класу Джус Ілона виконали пісню "А де поділася любов?", після чого учасники заходу подарували кожному глядачеві сердечка з написом "Бог є любов".

Переглядів: 316 | Додав: Олічкка | Дата: 20.04.2018 | Коментарі (0)

19 березня учні 9 класу підготували Інсценізація уривка з твору видатної української поетеси Лесі Українки "Лісова пісня".  Учнями було підготовлено діалог між Мавкою та водяним,  а також зустріч Мавки і Лукаша. Підготувала Нитка М. І.

Переглядів: 352 | Додав: Олічкка | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

У четвертий день тижня духовності говорили про важливість Біблії. Слухали учні притчу про подарунок, який отримав син від батька. Це була Біблія. Але син не зрозумів батька,, чим дуже його образив. Та через певний час син зрозумів свою помилку, але було вже пізно, адже батько помер і він не міг попросити пробачення за свій вчинок

Переглядів: 371 | Додав: Олічкка | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 27 28 »