Головна » 2016 » Квітень » 26 » Хресна Дорога
Хресна Дорога

У понеділок, 25 квітня, у Боб'ятинському НВК служилася Хресна Дорога, роздуми до якої зачитували учні 8 та 9 класу. Хресна Дорога - це дорога, яку пройшов Ісус Христос на Голгофу. Богослужіння Хресної Дороги складається із чотирнадцяти стацій. Кожна стація - передає різні Страсті Христові. Школярі переживали разом із Ісусом Христом його біль і приниження. Ісус ні в чому не винен, він вчив людей, відкривав правду про Царство Боже, про спасіння, про гріх, зцілював людей - незрячі бачили, мертві - воскресали, виганяв злих духів. Його несправедливо засуджено і розп'ято за наші гріхи. Сьогоднішня Хресна дорога завершує  святу Чотиридесятницю, ми увійшли в Страсний тиждень.

Дорога Хресна — дорога болю — до неї збіглись наші шляхи,

щоб на Голгофі поруч з любов'ю на Хрест підняти свої гріхи!

Ісусе наш, важкі твої муки! — не допусти з тобою розлуки.

Хресну Дорогу підготувала вчитель української мови та літератури Іванчук О. П. Розважання до кожної стації зачитували:

1 стація -  Семенюк Соломія.

2 стація – Васів Любомир.

3 стація – Сеньчук Соломія.

4 стація – Войтюк Юля.

5 стація – Муж Володимир.

6 стація – Войтюк Любов.

7 стація – Хмара Тарас.

8 стація – Семенюк Соломія.

9 стація – Васів Любомир.

10 стація – Сеньчук Соломія.

11 стація – Войтюк Юля.

12 стація – Муж Володимир.

13 стація  ̶  Войтюк Любов.

14 стація  ̶  Хмара Тарас.

Учні дуже старалися, їхні слова були дуже щирими і хвилюючими. Крім розважань, вони заспівували страсні пісні до кожної стації та просили в Ісуса різних благ.

Роздуми на Страстями Христовими допоможуть нам з вірою і надією,  смиренням і любов’ю стати перед Господом  і прийняти Воскресіння як знак спасіння.

Переглядів: 356 | Додав: Олічкка | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »