Головна » 2015 » Червень » 12 » Новини за червень
Новини за червень

1.Прощання зі садочком

Для багатьох дошкільнят настала хвилююча пора прощатися зі своїми дитячими садочками і зійти на чергову сходинку до дорослого життя. У дитсадку Боб’ятинського НВК також відбулося випускне свято. Вихователі прощалися з дітлахами, яких вчили говорити, малювати, рахувати та читати. Вони дали настанови на майбутнє, адже вже незабаром їхні вихованці підуть до першого класу.

Майбутні першачки виступили зі змістовною концертною програмою, яка передбачала перевтілення в різні образи. Красиві сценічні костюми та чудовий, зі смаком прибраний зал, милували очі всіх, хто був присутній на урочистостях. Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки, проведені у дитсадку.

Мали змогу висловити слова подяки і батьки майбутніх школяриків. Так, мама випускниці Олі Марцинюк від імені батьків зазначила, шо роки, проведені їхніми дітьми у дошкільному закладі стали добрим стартом для навчання в школі, запорукою подальших успіхів на навчальній ниві.

На завершення свята майбутнім школярам були вручені дипломи.

Переглядів: 324 | Додав: Олічкка | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »