Головна » 2014 » Листопад » 18 » Новини за листопад
Новини за листопад

1. Семінар вчителів біології і хімії

В понеділок 10.11.2014року у Боб’ятинському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок відбулося окружне методичне об’єднання вчителів біології та хімії. Керівником цього методоб’єднання є Покотило Галина Романівна. Вчитель біології Галушка Оксана Богданівна провела відкритий урок на тему: «Бактерії – найменші одноклітинні організми. Будова, поширення, розмноження бактерій.» Трохимчук Олеся Степанівна вчитель хімії провела урок на тему: «Реакції обміну між розчинами електролітів. Умови їх протікання.» На відкритих уроках були присутні вчителі біології та хімії Тартаківського округу.

2. Семінар  вчителів початкових класів

28 листопада в Боб’ятинському НВК «ЗШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» відбувся відкритий урок з математики у 4 класі з використанням інноваційних технологій на тему: «Множення у випадку кількох нулів у першому множнику. Розв’язування задач з двома буквеними даними ». Урок провела вчитель Мартинюк Іванна Петрівна.

28 листопада у Боб’ятиському НВК «ЗШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» пройшов виховний захід – вікторина на тему «Шануймо працю».

У вікторині брало участь дві команди: «Умільці» - учні другого класу і «Мастаки» - четвертого класу.

Свято складалося із конкурсів: інтелектуальних «Допоможи матусі», «Збери картоплю».

У перерві між конкурсами, діти співали жартівливих пісень.

У кінці змагань учні прочитали вірші про працю, навчання. Завершили вікторину піснею «Ми Вам бажаємо добра»

Переглядів: 400 | Додав: нема | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »