Головна » 2014 » Січень » 13 » Новини за січень
Новини за січень

1. Педрада

13.01.2014 році відбулась педрада в Боб’ятинському НВК „ЗШ І-ІІ ступенів – дитячий садок” на порядок денний було винесено такі питання:

1.Стан викладання географії.

(Директор Басалик  В.Б., вчитель  географії Мамчур Р.П.)

2.Робота вчителів початкових класів по використанню дидактичних ігор на уроках з метою забезпечення наступності між дошкіллям та почптковою ланкою освіти.

(вчителі початкових класів)

3.Розвиток зв’язного мовлення на заняттях в дитячому садку з дітьми різновікової групи.

(вихователь Крук Х.З.)

4.Робота класних керівників по організації взаємодії НВК і батьків.

(Іванчук О.П., класні керівники 1-9 кл.)

5.Робота класних керівників 1-9 класів по профілактиці правопорушень серед учнів.

(Іванчук О.П., класні керівники 1-9 кл.)

6.Робота вихователів дитячого садка по розвитку творчих здібностей дошкільнят різними видами музичної діяльності.

(Вихователь Мартинюк М.Я.)

7.Результати моніторингу якості навчальної підготовки учнів(за І семестр).

(Директор Басалик  В.Б.)

8.Про виконання Колективного договору між директором Боб’ятинського НВК та первинною організацією профспілки працівників освіти і науки Боб’ятинського НВК.

(Директор Басалик  В.Б.,голова ПК Семенюк О.Б)

Були зачитані виступаючими доповіді та прокоментовані власні приклади по даних питаннях кожним доповідачем. Кожне питання були обговорені присутніми вчителями.

2. Тиждень історії

З  22 січня по 29 січня  в Боб’ятинському НВК проведено тиждень історії. Впродовж тижня   в школі було проведено  ряд  змістовних заходів . Серед них виховний  захід присвячений Дню Соборності України «Співаєм славу тій події і тепер», який підготували і провели учні 6 і 8 класів.   Було  проведено виставку кращих малюнків серед учнів  5 -  8 класів на тему : «Минуле людства очима дітей», яку батьки та учні мали можливість оглянути впродовж тижня. На завершальному етапі тижня було проведено лінійку – спомин « І знов під Крутами рясні сніги упали» який провели учні 8 класу.  Діти згадали подвиг героїв Крут, пом’янули їх хвилиною мовчання.

Переглядів: 455 | Додав: Олічкка | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2014  »