Головна » 2014 » Лютий » 25 » Новини за лютий
Новини за лютий
1.Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови у школі пройшов з 10 по 14 лютого 2014 року. Тиждень розпочався з виступу вчителя англійської мови Цьоми Ольги Ігорівни на лінійці, де було оголошено план проведення заходів протягом тижня. У вівторок пройшло змагання «The tidest copy-book» для 2-9класів. В середу проходив  захід на найгумористичнішу стінгазету англійською мовою.  У четвер відбувся конкурс на найкращий малюнок про визначні місця Лондона.Завершився предметний тиждень святковим виступом присвяченому Дню Святого Валентина та проведенням лінійки-закриття, були підведені підсумки тижня, відзначені кращі учні, які приймали активну участь. Тиждень показав, що діти гарно орієнтуються в культурі, побуті, звичаях та традиціях англомовних країн, мають достатній словниковий запас, цікавляться та читають додаткову літературу, охоче приймають участь у запропонованих заходах. Особливо слід відзначити таких учнів:Радимську Марію ученицю 2 класу, у, Микитишин Ярину та Новацького Костянтина учнів 3 класу, Марцинюк Вікторію ученицю 4 класу,Крохмаль Ольгу,Грицай Софію та Штокало Вікуторію учні 5 класу,Марцинюк Юлію,Семенюк Соломію та Сеньчук Соломію учнів 6 класу,Мужа Володимира,Войтюк Любов та Юлія учні 7 класу,Мужа Мар’яна учня 8 класу,Климчук Марту ученицю 9 класу.

Сподіваємось, що в наступному році в тижні англійської мови приймуть участь більша кількість учнів!

2. Семінар вчителів 2 класу

14 лютого 2014 року у Боб'ятинському НВК «ЗШ I – II ст. – дитсадок» відбувся семінар вчителів других класів. Вчителем другого класу даного навчального закладу був проведений відкритий урок – казка на тему : «Закріплення таблиці множення числа 3. Складання прикладів на ділення із прикладів на множення. Складання й розв’язування задач». На уроці були використані різні методи і засоби навчання, зокрема ІКТ. Також спільно з учнями 4 класу і допомогою їх класовода було проведено виховний захід на тему : «Моя країна – Україна». Діти декламували вірші, розігрували сценки, співали пісні, а також демонстрували творчі роботи про Україну. Свято пройшло цікаво і сподобалось усім присутнім.

Переглядів: 478 | Додав: Олічкка | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2014  »