Головна » 2012 » Листопад » 17 » Новини за жовтень
Новини за жовтень
 1. День вчителя
У п’ятницю п’ятого жовтня 2012 року учні Боб’ятинського НВК „ЗШ І-ІІ ступенів – дитячий садок ” урочисто вітали вчителів школи. До уваги вчителів прозвучав концентр-вітання.
   Учні влучно підібрали слова кожному вчителю-предметнику, директору, завучу школи. У виконанні шкільного ансамблю звучали пісні про вчителів, а також жартівливі пісні, гумористичні сценки про шкільне життя від яких присутні отримали декілька хвилин сміху.
  У честь цього свята у школі був день самоврядування. „Дев’ятикласники-вчителі ”добре підготувались до уроків, які провели у 1-8 класах. Кожен старшокласник побував у ролі вчителя і переконався у тому яка це нелегка праця сіяти в думках дітей розумне, добре, вічне.
Підготувала статтю Іванчук О.П.
2.День створення АПУ
   У Боб’ятинському НВК „ЗШ І-ІІ ступенів – дитячий садок ” відбулась урочиста лінійка, присвячена 70-річчю УПА. Лінійка проходила під гаслом „Борці України – волі сини ”.
  Старшокласники змістовно розповіли про створення і дії української повстанської армії.
  У виконані учнів 5,6,8 класів звучали пісні про повстанців, а також пісня-гімн, яку створили самі повстанці в жовтні 1942 році, в яку було вкладено душу повстанця, його правду, його віру, надію, любов до святої України, народу.
   Муж Мар’ян виконав пісню „Сніги, сніги ”.Звучали вірші про героїв УПА. Сеньчук Соломія прочитала „Баладу про повстанців ” Володимира Сірка, Семенюк Соломія – вірш Михайла Щурка „Калина ”.
    Усі присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів-повстанців.
   Пам’ятаймо, що ми є послідовниками їх слів і гідно тримаємо передане нам знамено боротьби.
  Урочистості закінчились такими словами підростаючого покоління:
                                                   Ви чином геройським і словом гарячим
Усі закликали до бою –
                         Ми підем на поміч, на зміну вам, друзі
                                        Смерть катові! Слава повстанцям, УПА героям
Підготувала статтю Іванчук О.П.
Переглядів: 413 | Додав: Олічкка | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2012  »