Головна » 2016 » Лютий » 29 » Тиждень рідної мови
Тиждень рідної мови

З 22 по 29 лютого у Боб’ятинському НВК «ЗШ І-ІІ ступенів — дитсадок» проходив Тиждень рідної мови, впродовж якого вчителями-словесниками Іванчук О. П. та Федчишин М. І. було організовано та проведено такі заходи:

1. Тематична лінійка до Дня рідної мови «Я так люблю, я так люблю тебе, моя співуча українська мово!»;
  2. Конкурс творчих робіт «Свята і чиста мова материнська»;
  3. Інтерактивна гра (Вікторина «Найкращий знавець рідної мови»);
  4. Конкурс юних декламаторів на краще читання напам’ять улюбленої поезії про мову;
  5. Тематичні уроки;
  6. Відзначення 145-річчя з дня народження Лесі Українки.

Під час тематичної лінійки ведучі Михалюк Юрій та Грицай Софія розповіли про історію відзначення Міжнародного Дня рідної мови, нагадали присутнім прислів’я та приказки про мову, вірші про багатство та милозвучність української мови. Демчук Анастасія та Бєдний Роман закликали всіх вивчати та плекати рідне слово.

У конкурсі творчих робіт взяли участь 11 учнів із 5-9 класів. І місце зайняв Васів Любомир, ІІ місце  —  Грицай Софія, а ІІІ місце посів Михалюк Юрій. Переможці були нагороджені грамотами.

Під час вікторини учні школи перевірили свої знання з рідної мови. Вони згадали голосні звуки, відмінки, частини мови, члени речення й інші важливі питання української мови.

Вірші «Найдзвінкіше слово», «Рідна мова», «Матусин заповіт», «Рідне слово», «Вся моя родина», «Лиш по-українськи» та інші діти декламували із неабияким артистизмом та відшліфованою технікою читання.

Згадували про рідне слово, Лесю Українку, Тараса Шевченка і на уроках української мови.

Вищезазначені заходи активізували і стимулювали пізнавальний інтерес учнів до вивчення душі народу — її мови.

Переглядів: 524 | Додав: Олічкка | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »