У середу день тижня духовності знову розпочали з молитви. Отець Петро розповів притчу про насіння, яке засівали у добру землю і тверду, про те що кожна людина повинна навертатися до Бога, у радості дякувати йому, а в горі звертатись до нашого Отця.

Переглядів: 376 | Додав: Олічкка | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

У вівторок знову ж таки тиждень духовності розпочали учні і вчителі з молитви. У цей день учні з отцем Петром розважали про те, що потрібно читати Біблію, що це дуже важлива книга в житті кожної людини. А ще Біблію називають своєрідним зв'язком з Богом

Переглядів: 357 | Додав: Олічкка | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

У понеділок у Боб'ятинському НВК відбувся перший день тижня духовності. Все розпочалося з молитви. Отець Петро розповів і притчі, які повинні стимулювати учнів до навчання, послуху батькам. Учні дуже уважно слухали.

Переглядів: 503 | Додав: Олічкка | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

26 лютого відбулася поетична інформаційна хвилинка з нагоди 147 - річниці з Дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. Участь у поетичній свічці брали учні 5 - 9 класів. Учні розповіли коротку біографію поетеси, її дитячі роки, найважчий період у житті дівчинки - період її хвороби. Як вона попри свої болі вона писала вірші. Розповіли про те, як вона горіла бажанням жити, творити.Також розповіли вірші відомої поетеси. Підготували і провели вчителі української мови і літератури Нитка М. І., Іванчук О. П.

Переглядів: 268 | Додав: Олічкка | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

У середу 21 лютого у Боб' ятинському НВК вчителями української мови та літератури Іванчук О. П., та Ниткою М. І. та вчителем історії Сеньчук Л. Я. було підготовлено та проведено інформаційну хвилинку "Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній"
До Дня рідної мови у 5 - 9 класах відбулися тематичні уроки "І возвеличимо на диво, і розум наш, і наш язик..." (вчителі Іванчук О. П., Нитка М. І.)
Конкурс малюнків організувала вчитель образотворчого мистецтва Крупчак Р. П.
У 8 - 9 класах вчителі Іванчук О. П., Нитка М. І. провели конкурс творчих робіт "Свята і чиста мова материнська". 1- ше місце було присуджено учневі 9 класу Михалюку Юрію, 2 - ге місце учениці 8 - го класу Дацюк Лілі.
Виховний захід "Бринить - співає наша мова, чарує, тішить і п'янить" підготували і провели учні 5 - 9 класів під керівництвом вчителів українс ... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: Олічкка | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

Інформаційна хвилина до Дня Пам'яті Героїв Небесної Сотні. Згадаймо цих юнаків і чоловіків, які заради мирного життя на Батьківщині, віддали власні життя-найцінніший скарб для кожної людини. Скарбимо і пам'ятаємо наших Героїв, адже Вони наша гордість!!!!!

Переглядів: 292 | Додав: Олічкка | Дата: 22.02.2018 | Коментарі (0)

14 лютого в Боб'ятинському НВК відбулося свято День святого Валентина. Участь у святі взяли учні 7 - 9 класів. Учні розповіли про свято, пригадали про традицію святкування Валентина, про традицію обмінюватися валентинками  - відкритками червого кольору у формі серця. Також були проведені конкурси, які проходили парами. Учні мали назвати кілька компліментів, назвати всі відомі пари, брали участь у конкурсі пантоміми. Кожну пару журі нагородило грамотами. Підготувала і провела свято Крупчак Р. П.

Переглядів: 271 | Додав: Олічкка | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (0)

14 лютого у школі відбувся виховний захід "Зустріч Зими і Весни". У ньому взяли участь учні початкових класів. Організували та провели захід вчителі початкових класів Стефанишин М.О. та Трохимчук Л.А. Декорації на свято виготовила вчитель початкових класів Семенюк О.Б. Учасники заходу декламували вірші про весну,розповідали легенди про свято Стрітення,співали пісні,водили хороводи.Також були проведені конкурси "Впізнай та відгадай осілого птаха", "Відгадай весняні квіти". На завершення свята школярі виконали танець на пісню "Квітка душі",а дівчина-Весна подарувала учасникам виховного заходу підсніжники,які власноруч виготовила вчитель Трохимчук Л.А. Гості та учасники свята отримали море позитивних емоцій та хороший настрій.

Переглядів: 313 | Додав: Олічкка | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (0)

14 лютого у Боб 'ятинському НВК відбудеться виховний захід приурочений святу Стрітення. Початок об 11.30, на другому поверсі. Запрошуємо всіх бажаючих.

Переглядів: 274 | Додав: Олічкка | Дата: 13.02.2018 | Коментарі (0)

Конкурс на заміщення вакансія вчителя англійської мови відбудеться 16 лютого 2018 року о 13.00. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сторінці сайту Боб'ятинського  НВК "Вакансії"http://bobiatyn-shkola.ucoz.ua/index/vakansiji/0-20

Переглядів: 261 | Додав: Олічкка | Дата: 13.02.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 27 28 »